KONST / Litografier / Färglitografi 14222066
nr 1422 2066
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Utsikt över Stockholm. Signerad, numrerad 38/310, daterad -64, yttermått inklusive ram: 42x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:04:20
22/9 15:15:25
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann